ta.vior2@gmail.com

Хотел Скампа 3*

Хотелот се наоѓа во хотелскиот комплекс ПЛАЖ на оддалеченост од 7 км. oд градот Драч,на 100 м оддалеченост од плажа. Хотелот располага со лоби, надворешен базен, бар покрај базен…. Сите соби се климатизирани и со балкон.

 

ТЕРМИНИ BB ( ноќ со појадок) HB ( полу пансион )
ЈУЛИ / АВГУСТ 20€ 27€
СЕПТЕМВРИ 16€ 23€

 

 • Цените се однесуваат по лице од ден на база ноќевање со појадок или полупансион
 • Бесплатно користење на базенот
 • Вклучени чадори на плажа во цената
 • За деца од 0 – 6 год. бесплатно
 • За деца од 6– 11 год – 35 % попуст од редовната цена
 • Доплата за еднокреветна соба 50% од редовната цена
 • Во цената вклучено е користење на клима уредот
 • Сместување во собите е во 13 часот, а напуштање во 10 часот.
 • Цените се изразени во ЕВРА за плаќање во денарска противвредност 1€=62мкд.
 • Цените на превозот Скопје – Драч – Скопје изнесува:
 • ВОЗРАСНИ: 25 €
 • Деца од 2 до 12 години: 20€
 • Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО(не користи седиште)

ПРОМО АРАНЖММАН

8 дена / 7 ноќи  – 175€ по лице ( полупансион )

ТЕРМИНИ : ПО ИЗБОР

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *