ta.vior2@gmail.com

Хотел Лаки & Спа 4*

HOTEL LAKI & SPA 4* –  е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената

елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и

планинските пејсажи. Хотелот има 60 соби и 4 апартмани. Сите се опремени и дизајнирани според

последни хотелски стандарди, со модерен и луксузен стил, креирани за Ваше максимално уживање.

Ресторанот, барот, внатрешниот и надворешниот базен, спата се прекрасни места за уживање.

 

 

Тип на услуга
Тип на соба Ноќ. со појадок Полупансион Полн пансион
1/1 – Еднокреветна соба 45€ 55€ 65€
1/2 – Стандардна двокреветна соба 35€ 45€ 55€
1/4 АПП ( 4 особи ) 150€ 160€ 170€

 

НАПОМЕНА:

 

  • Цените на собите се дадени по лице.
  • Цената на АПП се даденаза наем од ден. Максумум 4 особи.
  • Туристичка такса е вклучена во цената
  • Деца од 0 – 7 год. Бесплатно, дева од 7 – 12 год. – 50% попуст

 

ПРОМО ЛЕТЕН АРАНЖМАН

  • 5 дена / 4 ноќи BB – 120€ по лице во двокреветна соба
  • 8 дена / 7 ноќи BB – 196€ по лице во двокреветна соба
  • Еднокреветна соба + 30% од дадената цена

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *