ta.vior2@gmail.com

Хотел Интернационал 4*

Хотел Интернационал  4* – се наоѓа спроти бензиската пумпа „Билјанини извори“ во Охрид.

„International“ е луксузен хотел, кој располага со 36 удобни соби и апартмани, спа центар, џакузи,

конгресна сала, ресторан и летна тераса. Хотелот нуди вистински одмор , прекрасен

амбиент зa одмор и релаксација, вкусна храна и врвна услуга. Европски стандарди по македонски

цени, адаптирани за нашиот пазар.

 

 

 

Ноќевање со појадок 1/2 соба 1/2 + 1 соба 1/3 соба 1/2+2 АПП 1/4 АПП
01.06- 30.09 50€ 60€ 60€ 70€ 70€

 

 

НАПОМЕНА:

 

  • Цените се однесуваат на наем на соба од ден со вклучен појадок.
  • Деца до 12 год. , БЕСПЛАТНО во тип на соба 1/3,1/2+2 или 1/4 .
  • Цените се изразени во евра, уплата во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *