ta.vior2@gmail.com

Вила Ридал – Валона

Вила Ридал се наоѓа на само 200 м . оддалеченост од познатата плажа Цен Тропе во Валона и 800 м. оддалеченост од центарот на градот. Вилата располага со дво, тро и четирикреветни студиа комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, како и 1/4 АПП ( спална соба + дневна со кујна) исто така комплетно опремени. Сите соби имаа клими и WI- FI.

 

ТЕРМИНИ 1/2 СТУДИО 1/3 СТДИО 1/4 СТУДИО 1/4+ 1 APP
01.07 – 10.07.2020 29€ 35€ 40€ 45€
10.07 – 30.07.2020 34€ 39€ 44€ 49€
01.08 – 25.08.2020 38€ 44€ 49€ 54€
25.08 – 31.08.2020 34€ 39€ 44€ 49€
01.09 – 30.09.2020 25€ 29€ 34€ 39€

 

  • Цените се дадени за наем на студио од ден
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Термини по избор
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *