ta.vior2@gmail.com

Хотел Парк 3* – Остров Авша

PARK OTEL  – AVSA

Хотелот PARK, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на сама плажа. Располага со 1/2 и 1/3 соби комплетно опремени со: ТВ, мини-фрижидер, тоалет, 24 часа топла вода, клима, балкон и WI- FI.

 

               ТЕРМИН УСЛУГА ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
10.08 – 17.08.2020 BB 179€
17.08 – 24.08.2020 BB 179€
24.08 – 31.08.2020 BB 179€
31.08 – 07.09.2020 BB 169€
07.09 – 14.09.2020 BB 159€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени по лице со превоз, за 7 ноќи / 8 дена на база BB – ноќевање со појадок ( Шведска маса ), за сместување во 1/2 соба.
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • За деца од 0-6 год. – бесплатно, од 6 – 12 год – 30% од цената – на дополнително легло
  • Доплата за еднокреветна соба 50%.
  • Chick In – 14.00h, Check Out – 10.00h ( по локално време )
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од термините дадени во табелата
  • Цена за траект Текирдаг – Авша – Текирдаг – 12€ ( повратна карта )- се плаќа на лицеместо.
  • За користење на сопствен превоз цената се намалува за 30 евра

 

 

ИНФОРМАЦИИ ЗА АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ (ВРЕМЕ НА ПОАЃАЊЕ):

 

Место и време на поаѓање:

Скопје                 20:00 h (паркинг спроти хотелот “Holiday Inn”)

Велес                   20:30 h (бензиска пумпа, мотел Македонија)

Неготино            21:00 h (бензиска пумпа, Макпетрол)

Смоквица           21:30 h (бензиска пумпа, РТ петрол)

Гевгелија            22:00 h (бензиска пумпа, граничен премин Богородица)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *