ta.vior2@gmail.com

Vila Jagoda / Malina 3*

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец
www.borovetz-resort.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување
ЈАГОДА 4+0 58,00 € 117,00 € 58,00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0 65,00 € 123,00 € 65,00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0 71,00 € 129,00 € 71,00 €
МАЛИНА 4+2 75,00 € 133,00 € 75,00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2 80,00 € 139,00 € 80,00 €
Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
Дополнителни услови : 
 Доплата за дополнително легло во Малина  – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *