ta.vior2@gmail.com

Wellness Hotel Bulgaria 4*

 

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско 
БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2020
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-28.02.2020
Вид на сместување 01.03-15.04.2020
Двокреветна соба 2+1                     31€                     69€                   38€
Апартман 2+2                     35€                     87€                    41€
Возрасен на дополнително легло                     25€                     63€                    29€
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови : 
 Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
 Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
 Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *